Zapraszamy
do współpracy

Obserwuj nas

Integracja & Wyprawy

Oferta

Wyprawy offroad i podróże turystyczne 4×4

Jeśli już masz swoją terenówkę i chcesz “poszaleć” zapraszamy na jednodniowe, weekendowe offroad’owe wyrypy na Jurze, w Beskidach czy Pieninach lub tygodniowe i 10 dniowe wyprawy do krajów bałkańskich, w Alpy czy do wschodniej części Europy.

Zajmujemy się także organizacją imprez integracyjnych, które potrafimy obsłużyć kompleksowo: od idei na wyjazd przez zapewnienie samochodów terenowych po realizację imprezy.

Średni koszt wyjazdu z nauką jazdy w terenie w okolicach Jury: 500 zł. + paliwo tam i z powrotem. Przewidywany czas zabawy 4 h + ok. 2 h dojazd w obie strony.

Średni koszt wyjazdu na wyprawę 4×4 do krajów bałkańskich: 1400-1800 zł. od samochodu lub licząc za miejsce w naszym samochodzie terenowym z kierowcą.

Udział w Akademii Offroad&Survival: 690 zł. sezon letni / 790 zł. sezon jesienno-zimowy (w tym nocleg, wyżywienie, dwa dni przejazdu oraz Akademia)

Udział w Jura Jeep Safari: 590 zł. /os. (pakiet: nocleg, wyżywienie, jazda w terenie)

Zapraszamy do kontaktu: 609827140

img

Co planujemy w 2023 roku:

Za nami fascynujące przygody sezonu 2022. Byliśmy w Słowenii, Serbii, Czarnogórze, Chorwacji, Albanii i Rumunii. Kilka razy przejechaliśmy się z ekipą na Jurę, organizując Jura Jeep Safari. Odpaliliśmy Akademię Offroad&Survival. A co dalej?

 • w listopadzie czeka nas kolejna edycja Akademii Offroad&Survival
 • w grudniu i styczniu 2023 wyjeżdżamy na 4×4 do Jordanii
 • w lutym 4×4 w Maroku
 • w styczniu 2023 zapraszamy również na spotkanie w ramach Akademii Offroad&Survival oraz kolejny wyjazd Jura Jeep Safari zimą.
 • w marcu 2023 Madera Mountains
 • w kwietniu 2023 poznamy zapach korsykańskiego lata, 1 wyprawa 4×4 w nowym roku
 • w maju 2023 tradycyjna majówka w Rumunii
 • czerwiec 2023 – nasz klasyk “Albania Forever”, na który to wyjazd mamy już 90% zapisanych i zaliczkowanych uczestników
 • lipiec 2023 “Serbia 4×4 tour”
 • sierpień 2023 “Norweska tułaczka 4×4”
 • wrzesień 2023 “Bośnia. Krajobrazy, wino i śpiew”.
 • październik 2023 “Rumunia – jesienne góry Apuseni” na zakończenie sezonu

Wszystkie wyżej wymienione wyprawy współorganizujemy z MaxAdventure www.maxadventure.pl

**Akademia Offroad&Survival”

Wyjątkowe i bardzo na czasie spotkania, podczas których łączymy bardzo potrzebną wiedzę związaną z przetrwaniem i radzeniem sobie w trudnym sytuacjach z praktyką. Zapraszamy na Jurę, w okolicach Żarek, gdzie połączymy „techniki i zabawę” w terenie z nauką wielu praktycznych umiejętności prawdziwego survivalowca. Umysł – Inteligencja – Spryt, czyli radzenie sobie w trudnych sytuacjach kryzysowych, ale przede wszystkich opanowanie siebie, przyjęcie właściwej postawy czy rozkodowanie i zrozumienie właściwie sytuacji. Program, który przygotowaliśmy pozwoli Ci w jeden dzień uświadomić sobie co i w jaki sposób należy przygotować, aby być gotowym na różne wyzwania i okoliczności oraz jak chronić i zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych w różnych sytuacjach: na wyprawach 4×4, w drodze do pracy, czy podczas urlopu w górach lub nad wodą. Sama praktyka. Ale też sporo narzędzi, z którymi wrócisz do domu, aby samodzielnie przygotować swoje plany na wypadek różnych zdarzeń, itp.

Zaczniemy od tzw. „pustej kartki”, której zawartość będziemy sukcesywnie uzupełniać, adekwatnie do omawianych, indywidualnych przypadków i sytuacji. Opowiemy sobie o mocnych, ale przede wszystkim ujarzmianiu słabych stron, tak samochodu, jak i cech charakteru czy osobowości uczestników. Zdanie sobie sprawy z tego, na co stać mnie czy mój samochód to już niemal połowa sukcesu, kiedy szukamy rozwiązań w sytuacjach nagłych, skrajnych. Opowiemy też o udzielaniu pierwszej pomocy bardzo praktycznie, bo spotkać nas to może zawsze i wszędzie.

Akademia Offroad&Survival jest odpowiedzią na czasy, w jakich przyszło nam żyć. Niby wszystko jest ok, ale tuż obok giną ludzie i szaleje konflikt zbrojny. A za nami dwa lata różnej formy lockdawn’u w ramach pandemii Covid. Warto poszerzyć swoją wiedzę o „życiowe” wskazówki, co robić w sytuacjach kryzysowych z terenówką w tle.

Słowem – zostań skautem offrodu i podziel się tą wiedzą z innymi sympatykami bezpiecznej jazdy w terenie.

Zapraszamy na jesienne edycje.

Koszt 250 zł. za 1 dzień /uczestnik lub auto. Program jest tak skonstruowany, że można być na jeden lub dwa dni. Na jednym, bądź kilku zjazdach.

Prowadzący: Marcin Gieracz oraz ppłk. Piotr Lipiński

PROGRAM i zagadnienia poruszane podczas zjazdów:

 1. Efekt ZOMBI > żyjemy w cieplarnianych warunkach, wszystkiego pod dostatkiem. Ale jeśli…to, co zaczyna się dziać w naszych głowach? Co to jest sytuacja kryzysowa? Jakiego rodzaju zdarzenia mogą mi się przydarzyć i co wtedy? Gruntowne przygotowanie siebie, swoich najbliższych do poradzenia sobie w sytuacji nadzwyczajnej. Osobno techniki nauki jazdy samochodem terenowym: przygotowanie do wyprawy 4×4, awarie, zapas, wyciągarki, itp.
 2. Umysł – Inteligencja – Spryt > jak zapanować i zarządzić sytuacją kryzysową podczas wyprawy 4×4, na wycieczce w górach czy podczas pobytu nad wodą. Omówienie narzędzi, ekwipunku survivalowca, ale przede wszystkim przełożenie wiedzy na działania praktyczne. Nie masz noża, apteczki czy krzesiwa – no i co z tego; tez można sobie poradzić bez tego. Osobno techniki nauki jazdy samochodem terenowym: planowanie samodzielnej wyprawy 4×4 (uniwersalna wiedza), bezpieczeństwo w czasie jazdy w terenie kierowcy i pasażerów oraz innych aut w kolumnie, zasady jazdy w kolumnie i komunikacji z innymi przez CB.
 3. ABC > kompilacja survivalu i offroadu…od przygotowania i zaplanowania wyprawy czy wyjazdu weekendowego w terenie ze spaniem na dziko po zorganizowanie różnych scenariuszy przetrwania na wypadek, kiedy…zagrożenia na biwaku, zagrożenia dla domu, zagrożenia w czasie jazdy…praktyczne wskazówki i gotowe lub wspólnie wypracowane rozwiązania. Osobno techniki nauki jazdy samochodem terenowym: zjazdy, podjazdy na reduktorze, slalomy i panowanie nad kierownicą, wykopywanie się z błota lub piasku z użyciem lin, szekli oraz wyciągarki – samemu lub z pomocą drugiego auta terenowego.
 4. Temat ostatniego zjazdu będzie poniekąd podsumowaniem wniosków i zagadnień, jakie pojawią się w trakcie trwania Akademii. A na pewno pojawią się nowe wątki lub tematy, które wymagać będą pogłębienia. To samo tyczy się technik jazdy w terenie.

Zobacz nasze wyjazdy

napisz do nas

Zapraszamy do współpracy

Kontakt