Zapraszamy
do współpracy

Obserwuj nas

SERWIS&TUNING 4x4

Oferta

Auta wyprawowe & offroad
na gotowo.

Oferujemy dwa sposoby zakupu samochodu niezależnie od przeznaczenia:
wyprawy lub offroad.

Samochód wyprawowy przeznaczony jest do bliskich i dalekich podroży i służy jako terenówka-kamper, w której można spać (namiot dachowy) i przede wszystkim bardzo wygodnie się przemieszczać. Takie auta mają wzmocnione i podniesione zawieszenie (lift 2 cale), przystosowany środek pod zabudowę w bagażniku oraz bagażnik dachowy i niejednokrotnie wyciągarkę oraz opony typu All Terrain.

W tym przypadku postawiliśmy i specjalizujemy się w samochodach Land Rover Discovery 3 z silnikiem diesla 2,7, które w rocznikach 2005-2009 spełniają bardzo wiele wymogów w zakresie niezawodności, pozwalają na szereg modernizacji, a egzemplarze z manualną skrzynią biegów oraz zawieszeniem sprężynowym dodatkowo są zdecydowanie mniej awaryjne.

img
img

Samochody do offroadu to mechaniczne i bardzo dobrze opancerzone misie pociągowe. Tu chodzi o nie tylko wygląd, ale i wytrzymałość samochodu na wszelkie przeciążenia. Dlatego im starsze auto z roczników 1998-2005 tym pewniejsze.

Modernizacja takiego samochodu odbywa się niemal od zera. Czyszczona i zakonserwowana jest rama, regenerowane wszystkie części mechaniczne, itp. Nie rzadko samochód jest cały malowany matowym raptorem oraz kompleksowo czyszczony w środku z obszyciem foteli, tapicerki, itp. W przypadku samochód offroad skoncentrowaliśmy się na najlepszej naszym zdaniem ofercie – Nissan Patrol z silnikiem 2,8 diesel.

Poniżej szczegółowa lista wszystkich pozycji, jakie są realizowane w ramach kompleksowej

regeneracji samochodów Land Rover Discovery 3 oraz Nissan Patrol Y61.

Przede wszystkim każdy samochód mam kompleksową regenerację SILNIKA; najczęściej w Discovery 3 jest to nowy-zregenerowany silnik, który nie grozi niespodziankami typu „panewki”, itp. co jest prawdziwą zmorą użytkownikach w tych modelach

Każdy samochód otrzymuje gwarancję 12 miesięcy na wszystkie wymienione części (czyli niemal 80% tego, co w samochodzie) oraz 50% zniżkę na wszelkie naprawy w tym czasie, oraz serwis olejowy.

Każdy samochód jest przez nas odpowiednio przetestowany w terenie czy w podróży, aby wyeliminować jakiekolwiek usterki czy awarie.

Poniżej pełna lista najważniejszych regeneracji:

 1. Podwozie i zawieszenie (nowe sprężyny, amortyzatory)
 2. Demontaż i montaż zawieszenia (łączniki stabilizatora, odbojniki odpowietrzenia mostów, oleje 2 x mosty, skrzynia, reduktor, uszczelnienia i łożyska przedni most strona lewa, uszczelnienia i łożyska przedni most strona prawa)
 3. Rama (mycie ramy i podwozia zasadą, mycie ramy i podwozia kwasem, piaskowanie ramy i podwozia, konserwacja, nałożenie środka, reakcyjnego, natrysk podkładem epoxydowym, natrysk środkiem konserwującym bitumicznym)
 4. Układ jezdny (regeneracja zacisków hamulcowych i wymaina płynu, wymiana klocków, kontrola układu kierowniczego i wymiana kolumny kierownicy
 5. Silnik (olej silnikowy, pompa wspomagania, nowa chłodnica wody, filtr powietrza, płyn chłodniczy, paski klinowe, kompletny rozrząd: pasek “gates”, rolka, napinacz, zimering wałka i wału, nowy akumulator, świece, uszczelnienie pokrywy zaworowej, regulacja zapłonu i pozostałe instalacje elektryczne.
 6. Snorkel z instalacją i przerobieniem filtra powietrza
 7. Przyciemnione szyby
 8. Nowe opony at/mt + nowe nakrętki kół
 9. Opuszczenie skrzyni biegów (patrol)
 10. Nowa podłoga bagażnika z gumy łatwo zmywalnej (patrol)
 11. Poszerzenia błotników (patrol)
 12. Nowe wycieraczki szyb
 13. Malowanie karoserii
 14. Polerowanie i konserwacja lakieru
 15. Kontrola oświetlenia i instalacji elektrycznej instalacji haka

Samochody są w 100% zregenerowane do jazdy w terenie czy w dalekie podróże. Są sprawdzone i przetestowane na tyle dokładnie, że dajemy na nie 12-miesięczną gwarancję.

Serwis samochodów
offroad / SUV 4×4

Kompleksowe przeglądy kilometrowe

Kompleksowe naprawy poważniejszych uszkodzeń w oparciu o nowe i/lub używane, modernizowane elementy

Oferujemy wiele usług serwisowo – tuningowych samochodów terenowych, włącznie z budową od podstaw pojazdów na indywidualne zamówienie, zarówno do dalekich wypraw, jak i offroadu amatorskiego.

Specjalizujemy się w modernizacji silników lub wymiany silników, zawieszeń, układach napędu 4×4, wyposażeniem off-road.

Gwarantujemy wysoką jakość, terminowość oraz pełny profesjonalizm. Indywidualne podejście i 100% zadowolenia z
naszych usług.

W tej chwili do dyspozycji posiadamy – 4 duże stanowiska samochodowe.

Współpracujemy również z wieloma specjalistycznymi firmami, które nas wspomagają maszynowo i zaopatrzeniowo.

img
napisz do nas

Zapraszamy do współpracy

Kontakt