Zapraszamy
do współpracy

Obserwuj nas

Madmax

Onas

Poznaj nas

O NAS

Jesteśmy wyspecjalizowaną Firmą, z którą najlepiej zacząć swoją przygodę z szeroko rozumianym Offroadem.

Po pierwsze opowiemy Ci, co to znaczy dostosować swoją „terenówkę” do offroadu lub wypraw w dalekie kierunki.

Po drugie zbudujemy od podstaw Twój samochód za rozsądne pieniądze lub zmodyfikujemy Twoją obecną terenówkę. W tym przypadku zapewniamy kompleksowe i bardzo indywidualne wsparcie w doborze akcesoriów i całego offroadowego wyposażenia samochodu, łącznie zremodelingiem podstawowych elementów: zawieszenie, opony, itp.

Po trzecie zapewnimy Ci doskonały serwis i opiekę techniczną przed i po wyprawach czy przeprawach offroad. To w sumie najważniejsze, aby mieć poczucie pewności, że zawsze będzie się do kogo zwrócić i naprawić usterkę.

Jeśli myślisz o wyprawach do Albanii, Rumunii, Skandynawii czy na Bałkany i chcesz ten czas spędzić w terenowym Camperze możesz u nas wynająć taki samochód w pełni przystosowany do wojaży po bezdrożach, z namiotem dachowym włącznie. Lub dokonać tuningu 4×4 przerabiając swoje auto.

Reasumując „Offroad” to nie tylko nasza pasja i zamiłowanie do dalekich wypraw czy błotnistych przepraw …to sposób na życie.

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie serwisowym: przeglądy, naprawy, itp., ale najbardziej jaramy się wymyślaniem i budowaniem samochodów offroad od podstaw. Land Rovera Discovery 3 w roczniku 2009 po kompletnym odnowieniu i modernizacji (silnika, zawieszenia) + z pełnym wyposażeniem.

Offroad możesz mieć już za 50 000 zł. Da się, a my wiemy jak.

img
Eksperci 4x4

Dlaczego my ?

MADMAX
SPECJALIZACJA

MadMaxCar to zespół XXX specjalistów, którzy zadbają i uczynią niezawodnym Twój samochód oraz przygotują go do bezpiecznej podróżny w każdych warunkach. To, co nas wyróżnia sprowadza się do najważniejszej kwestii - gdzie się nie da czegoś zrobić, my wykminimy jak to zrobić - czasem działając niekonwencjonalnie i niestandardowo, ale na pewno skutecznie.

JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE

Serwisowanie samochodów terenowych po okresie gwarancyjnym nie należy do tanich. My proponujemy na pewno tę samą jakość w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponadto mamy wiedzę, doświadczenie i doskonałą znajomość rynku w zakresie części zamiennych czy wszelkich extra problematycznych sytuacji awaryjnych.

MYŚLENIE OUT OFF THE BOX

samochody traktujemy jak nasze drugie ja; mają świetnie wyglądać i super się prezentować. Mają być niezawodne oraz bardzo praktyczne. W końcu Ty masz się skupić na przygodzie, a My na bezpieczeństwie i wysokiej trwałości twojej terenówki.

napisz do nas

Zapraszamy do współpracy

Kontakt