Zapraszamy
do współpracy

Obserwuj nas

Współpraca partnerska

MADMAX

Masz zakład mechaniczny i chcesz rozwinąć swoją działalność o naprawy i serwis stricte terenówek? Dołącz do grona warsztatów partnerskich Mad Max Car.

Tworzymy społeczność użytkowników samochodów terenowych, którym oferujemy wyjazdy w teren oraz wyprawy 4×4 do krajów bałkańskich i nie tylko.

Realizujemy także Akademię Offroad&Survival oraz nauki jazdy w terenie.

W ten sposób każdy nasz klient staje się potencjalnym zainteresowanym klientem usług związanych z kompleksowym serwisowaniem, bądź dalszą rozbudową swojego auta.

Co możemy zaoferować?

  1. Intensywną i skuteczną promocję w Google oraz w mediach społecznościowych stricte twojego warsztatu pod egidą Mad Max Car, która już w pierwszym kwartale przełoży się na pozyskanie nowych klientów – posiadaczy terenówek.

  2. Sukcesywne szkolenia twoich pracowników w zakresie specjalistycznych napraw aut terenowych.

  3. Dostęp do zamiennych części nowych lub używanych oraz atrakcyjnych zniżek na części nowe, markowe.

  4. Doradztwo przy wdrażaniu nowych standardów obsługi klienta przy użyciu nowoczesnych form komunikacji z klientem.

img
img

Z czym wiąże się przyłączenie do sieci warsztatów Mad Max Car?

  1. Podpisanie umowy o współpracy, którą sobie wcześniej omawiamy i ustalamy warunki współpracy, a przede wszystkim czytelne i transparentne zasady tej współpracy (ilość i rodzaje szkoleń, szacowane nakłady na inwestycję w promocję, rozliczanie efektów biznesowych)

  2. Wspólny branding > Ustawienia w widocznym miejscu kasetonu, bądź banneru Mad Max Car, aby kierowani klienci z promocji w sieci internetowej i mediach społecznościowych potrafili znaleźć dany warsztat

  3. Dzielenie się efektami biznesowymi

Generalnie ja robię wszystko, aby twój warsztat miał jak najwięcej nowych klientów – użytkowników terenówek. Ale też skupiam się na tym, abyś potrafił ich solidnie i dobrze obsłużyć – po to te standardy jakości obsługi klienta. No i najważniejsze – aby wspólnie budować społeczność zadowolonych klientów, którzy mają sprawne auta i chętnie będą spędzać czas z Mad Max Car w terenie tak w kraju, jak i zagranicą.

Obecnie poszukujemy warsztatów z okolic aglomeracji śląskiej, Opola, Bielska Białej, Częstochowy oraz Krakowa.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą współpracy napisz do mnie

kontakt@madmaxcar.PL lub zadzwoń: 609827140

napisz do nas

Zapraszamy do współpracy

Kontakt